Ulica Spartakovská-krík-neostrihaný

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Prosím o úpravu zelene zasahujucej do priestoru schodiska.

02. august 2023

erik

Bolo by dibre prejst vsetky sxhody na druzbe vsetky subuz zarastene 😥
02. august 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet, neostrihaný krík zo Spartakovskej posielame na vybavenie. Budeme vás informovať.
Kto? Mestské služby Trnava

Mestské služby Trnava
07. august 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Spartakovská neorezaný krík – podnet bol vyriešený 7. augusta 2023.
Kto? Mestské služby Trnava

Mestské služby Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania