Ulica Tamaškovičova-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Patrik 02. augusta 2023

Nefunkčné svetlo

03. august 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet nefunkčného svetla na Tamaškovičovej ulici posielame na vybavenie, o riešení vás budeme informovať.
Kto? odbor dopravy

Mesto Trnava
07. august 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Svietidlo na Tamaškovičovej ulici bolo v piatok 4. augusta 2023 opravené, podnet je vyriešený.
Kto? odbor dopravy

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania