Ulica Hornopotočná-strom-neorezaný

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Strom nad chodníkom pri hoteli Holiday Inn potrebuje orez.

04. august 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet z Hornopotočnej posielame odborným pracovníkom, budeme vás o riešení informovať.
Kto? Mestské služby Trnava

Mestské služby Trnava
07. august 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Hornopotočná ulica, neorezaný strom – podnet bol vyriešený v pondelok 7. 8. 2023.
Kto? Mestské služby mesta Trnava

Mestské služby Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania