Premiestnenie odpadkového koša

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Matúš G 05. mája 2015

Poprosím premiestniť odpadkový kôš pod informačnú tabuľu. Určite sa bude ľahšie vysýpať a nebude problém s dostupnosťou.
Umiestnenie: zastávka na Zelenečskej ul. pred Lidlom

27. máj 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet bude operatívne vyriešený.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
19. jún 2015

Matúš G

Vybavené, aj takto sa to dá.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania