Saleziánska ulica-schody-znečistené

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Zarastené burinou.

04. august 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Steffe Trnava

Steffe Trnava
08. august 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet zo Saleziánskej je vyriešený, burina bola vytrhaná.
Kto? Stefe Trnava

Stefe Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania