Ulica Kollárova-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Tibor 06. augusta 2023

Poškodený chodník výkopovými prácami.

07. august 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet z Kollárovej ulice posielame na vyjadrenie, o riešení vás budeme informovať.
Kto? odbor dopravy

Mesto Trnava
05. september 2023

Michal

Kedy pribudne to spomínané vyjadrenie? Už je to takto mesiac rozbité.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania