Ulica Ludvika van Beethovena-cyklotrasa-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Peto 13. augusta 2023

Dobry den, pridavam podnet z Facebooku z ineho uzivatela, ktory tu nema registraciu.

Bezpecnost na prvom mieste dlazba sa zacala prepadavat a ten spoj je prilis velky!! rozostup ktory uz drzkopadom poriesil nejedneho cyklistu kolobezkara a aj skateboardistu... treba to bud odstranit alebo lepsie vymysliet...beriem to tak ze ak sa niekomu nieco stane a bude na hlave prilba mesto to zoberie na svoje triko alebo?....Myslim spoj toho plechu s dlazbou plus cela ta skladacka sa casom viac rozide v spojoch a teraz inzinier ktory to tam dal nech si ide zajazdit potom pochopi ten pozitok a adrenalin..najlepsie s vlastnym dietatom

23. august 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet týkajúci sa poškodenej cyklotrasy posielame na vybavenie.
Kto? referát technických činností dopravy

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania