Ulica Vajanského-osvetlenie-poškodené stĺpy

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

stĺp je nakrivo. číslo 39

23. august 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? odbor dopravy

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania