Dolné bašty-strom-neorezaný

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Dobrý deň, neďaleko City Arény, pri križovatke dolné bašty/Paulínska sa nachádza neorezaný strom pri prechode pre chodcov. Ďakujem za vyriešenie

28. august 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie

Mestské služby Trnava
04. september 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
City Arena neorezaný strom – vyriešený 31. 8. 2023.
Kto? Mestské služby mesta Trnava

Mestské služby Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania