Ulica Ľudová-krík-neostrihaný

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Uzavretý
meno
Juraj 08. septembra 2023

Park na ľudovej neorezane stromy a kríky...

11. september 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Mestské služby Trnava

Mestské služby Trnava
28. september 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Ľudová ulica, neostrihaný ker, ide o orgovánový ker uprostred parku, ktorý nikomu a ničomu neprekáža, strihať sa nebude.

Mestské služby Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania