Ulica Rybníková-vodorovná značka-chýbajúca

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Uzavretý

Pri sportovej hale pravidelne parkuju vozidla na mieste, kde nie je parkovanie povolene, prosim o vodorovnu znacku, ktora zvyrazni zakaz parkovania, pretoze tieto vozidla brania prechodu z Rybnikovej do sportoveho arealu Slavia. Dakujem

27. september 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet z Rybníkovej ulice posielame na vyjadrenie, o riešení vás budeme informovať.
Kto? Odbor dopravy

Mesto Trnava
28. september 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
parkovisko na ul. Rybníkovej pri hale Slávia je označené zvislým dopravným značením parkovacia zóna, ktoré okrem iného znamená aj to, že parkovať, resp. stáť sa v takto označenej zóne smie len na vyznačených parkovacích miestach a len za určených podmienok uvedených na dodatkovej tabuľke. Žiadne iné značenie nie je potrebné a parkovanie vozidla, ktoré uvádzate je v rozpore s týmto značením a teda aj zákonom 8/2009 o cestnej premávke.
Kto? odbor dopravy

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania