Nefunguje pitná fontánka

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

je bez vody

19. máj 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
pitná fontánka je kvôli poruche odstavená.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
19. máj 2015

Micro

Firma CS pracuje poblíž - na moste. Nemohla by to v záruke poruchu odstrániť?
25. máj 2015

Matúš G

Voda uz tecie.
26. máj 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
pitná fontána je už v prevádzke.

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania