Kvalitný infopanel

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

poškodený a nečitateľný prevádzkový poriadok a plán ihrísk

20. máj 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
v najbližších dňoch bude obsah informačného panela vymenený, nové informačné tabule sú už vo výrobe. Zároveň bude osadený pri futbalových ihriskách ďalší informačný panel, na ktorom bude zverejnený prevádzkový poriadok a časový harmonogram využívania ihrísk.

Správa kultúrnych a športových zariadení mesta Trnava
02. jún 2015

Matúš G

Cmaranice su prec.
14. júl 2015

Matúš G

Vybavené. Ale ako to dlho vydrží ...
13. september 2016

Micro

Poškodený infopanel

popísaný...
11. október 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
obsah informačnej tabule bol už niekoľkokrát vymenený z dôvodu jeho opakovaného poškodzovania grafitmi, v súčasnosti sa pripravuje nová potlač informačného panela s použitím protigrafitovej povrchovej úpravy, výmena by mala byť zrealizovaná najneskôr v priebehu mesiaca november.

Správa kultúrnych a športových zariadení mesta Trnavy
19. október 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
informačná tabuľa je znovu vymenená. Keďže jej výmena tiež stojí daňových poplatníkov nejaké peniaze, bolo by vhodné, aby ďalšie poškodzovanie infopanela neprispôsobivými osobami nahlasovali na telefónnych číslach 158 alebo 159.

Správa kultúrnych a športových zariadení mesta Trnavy
01. november 2016

Micro

Zasa poškodený...
09. november 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
informačný panel bol opäť vyčistený, Nahlásiť poškodzovanie infopanelu môžete hliadkam mestskej polície na tel. č. 159 alebo štátnej polície na tel. č. 158.

Správa kultúrnych a športových zariadení mesta Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania