Ulica Matuškova-chodník-rozkopaný

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
František Varga 02. októbra 2023

Dobrý deň,

už nejakú dobu očakávame ako občania mesta Trnava nápravu situácie na našej ulici Matuškova. Chodniky v tejto lokalite sú v dezolátnom stave až tak že občania si to postupne zobrali do vlastných rúk a tieto chodníky opravujú z vlastných zdrojov. Miesta, ktoré si obyvatelia ulice nechcú, nemôžu zafinancovať z vlastných zdrojov sú potom v stave ako na fotografii. Cesta pred našimi domami sa pravidelne rozpadá a len sa pláta vodá stojí pred našimi domami keďže spády a kanalizácia už nie su fuknčné. Kedy dôjde konečne k posunu v tejto lokalite, nakoľko všetky v okolí mimo ulice Šturovej, ktorá je v totálnom rozklade sa už dávajú pomaly dokopy. ĎAKUJEM.

14. december 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vyjadrenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania