Starohájska ulica-krík-neostrihaný

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Dobrý deň, poprosím ostrihať popínavú zeleň nad chodníkom.

06. október 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Mestské služby Trnava

Mestské služby Trnava
09. október 2023

Matúš G

Overenie stavu podnetu - podnet bol vyriešený Ďakujem
10. október 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Starohájska ulica neostrihaný ker – bol vyriešený 6. 10. 2023
Kto? Mestské služby Trnava

Mestské služby Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania