Smetisko

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Neustale a opakujuce sa smetisko po nasich spoluobcanoch medzi dvoma budovami na Jiraskovej 28 a elektrickou rozvodnou. Zamrezovat prechod a chodit dookola po chodniku.

24. jún 2015

Matúš G

Priestor je uprataný.
14. júl 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
priestor bol poupratovaný, o jeho zamrežovaní Mesto Trnava neuvažuje.


Odbor dopravy a komunálnych služieb
03. august 2015

Branislav G

to ze to bolo na jeden den upratane, problem nevyriesi. zamrezovanie by bolo urcite efektivnejsie riesenie
23. september 2015

Jana Šteigerová

Tiež si myslím, lebo to tam vyzerá otrasne aj keď je to upratané.... Minule som tam videla ľudské výkaly... :-/ bojím sa že tam čoskoro uvidím aj nejaké prezervatívy, či nebodaj injekčné striekačky a ihly....

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania