Ulica Ružindolská-priechod pre chodcov-zle viditeľný

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

V riešení

15. november 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na riešenie na odbor dopravy. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie.
Kto? odbor dopravy

Mesto Trnava
27. november 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
podnet, týkajúci sa návrhu na obnovu vodorovného DZ priechodu pre chodcov na Ružindolskej ulici sme postúpili na vybavenie TTSK, cesta nie je v správe mesta.
Kto? odbor dopravy

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania