Ulica Kornela Máhra-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Poprosím odstrániť.

23. november 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet z K. Mahra posielame na vybavenie, budeme vás informovať o riešení.
Kto? Mestské služby Trnava

Mestské služby Trnava
04. december 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
K. Mahra odvoz haluzoviny – podnet bol vyriešený 28. 11. 2023.
Kto? Mestské služby Trnava

Mestské služby Trnava
04. december 2023

Miroslav

dobry den. 4.12. kopa haluzoviny
05. december 2023

Miroslav

dobry den. je 5.12. a kopa haluzoviny je tam stále. vid foto

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania