Bežecká ulica-cesta-znečistená

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Martin Mokrý 26. novembra 2023

Na Bežeckej ulici si príroda berie cestu späť. Z neudržiavaného pozemku vedľa sa na komunikáciu prenášajú nálety a burina. Taktiež chodník je nepozametaný a zaburinený

29. november 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Mestské služby mesta Trnava

Mestské služby Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania