Ulica Botanická-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

rozbite sklo pri chodniku

29. november 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie

Mestské služby mesta Trnava
30. november 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Botanická ulica sklo – podnet bol vyriešený 30. 11. 2023.
Kto? Mestské služby Trnava

Mestské služby Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania