Ulica Gejzu Dusíka-strom-neorezaný

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Tomas 26. novembra 2023

Su tu dva stromy, ktore sa vyrazne ohybaju a obavame sa, aby sa vplivom poveternostnych podmienok nezlomili. Bolo by dobre zhodnotit situaciu a stromy orezat, pripadne vyrubat, aby nezavinili poskodenie majetku, alebo zdravia obyvatelov.

29. november 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vyjadrenie. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Mestské služby mesta Trnava

Mestské služby Trnava
04. december 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
podnet je v riešení, budeme vás informovať.
Kto? Mestské služby Trnava

Mestské služby Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania