Ulica Koniarekova-cesta-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Uzavretý
meno
Andrej 28. novembra 2023

Na novej ceste k Prudom je uvolneny jeden poklop, sposobuje znacny hluk do okolia pri prejazde automobilov, co je hlavne v noci dost neprijemne pocutelne v okolitych bytovkach.

Poprosime o opravu, dakujeme.

28. november 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? referát technických činností dopravy

Mesto Trnava
28. november 2023

Andrej

Dobry den, dakujeme pekne za promptnu reakciu.
06. december 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Podnet je zaradený do plánu opráv a údržby na mesiac december. V prípade nevhodných pokračovať s realizáciami v novom roku.
Kto? referát technických činností dopravy

Mesto Trnava
18. december 2023

Andrej

Dobry den, hluk od poklopu je uz taky silny a neznesitelny, ze sa neda spat ani pri zatvorenych oknach. Prosime o urychlenie realizacie opravy, ktora vyzera byt minutova zalezitost. Po ceste uz chodi znacne mnozstvo aut a takmer kazde prejde tymto poklopom. Doprajte nam prosim aspon pokojne sviatky a kludny spanok, budeme velmi vdacni. Dakujeme a verime v skoru napravu.
29. december 2023

Andrej

Dobry den, po mesiaci marneho cakania na dotiahnutie 4 skrutiek (napriek teplemu pocasiu) uz ten neznesitelny hluk susedia nevydrzali a dotiahli skrutky sami, takze je uz konecne pokoj a podnet svojpomocne vyrieseny, mozte ho z Planu vyskrtnut. Vdaka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania