Chýbajúci chodník

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Medzi trznicou a sietou chodnikov na Hlbokej, popri detskom ihrisku nie je dobudovany chodnik

16. september 2015

Matúš G

Možný návrh chodníka. Alebo ho odkloniť a spraviť popri parkovisku.
13. október 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
realizácia navrhovaného chodníka bola posudzovaná ako z technického, tak aj z finančného hľadiska a bola zaradená do návrhu rozpočtu v nasledovných krokoch: projektová dokumentácia rok 2016 a realizácia rok 2017. Konečné rozhodnutie o zaradení do realizácie podlieha schváleniu rozpočtu Mestským zastupiteľstvom mesta Trnavy.

Odbor územného rozvoja a koncepcií
11. jún 2016

Matúš G

Vybavené. Paráda.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania