Špina na parkovisku pri bicyklovom príštresku pri stanici

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Milan Herka 31. mája 2015

Na malom parkovisku pri bicyklovom prístrešku v blízkosti železničnej stanice je možno niekoľkoročná špina: cigaretové ohorky, odpadky. Pozn.: v blízkosti nie je žiadny odpadkový kôš!

01. jún 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
čistenie autobusovej stanice je vykonávané vždy v pondelok, v rámci tohto čistenia bude zabezpečené aj vyčistenie priestoru v okolí prístrešku pre bicykle.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
19. jún 2015

Matúš G

Už prešli 2 pondelky a nevyzerá to moc vyčistené.
10. marec 2016

Matúš G

Problém pretrváva. Neviem, nezdá sa mi že by to vždy v pondelok vyčistili. Možno sa mýlim.
18. marec 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
v rámci čistenia autobusovej stanice, ktoré je realizované vždy v pondelok, bude po našom opakovanom upozornení, zabezpečované aj čistenie priestoru pri prístrešku na bicykle.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
11. apríl 2016

Matúš G

Foto 11.4.2016 o 10:45 h. Vyčistené, samozrejme, že medzi zaparkovanými autami sa špaky nájdu ale je to v norme.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania