Kamenná cesta-Verejné služby-iné

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Uzavretý

WC - Kamenna cesta cintorin,
WC uzatvorene asi lepsie, ked budu ludia robit potrebu po okoli...
z mesta je riesenie, ze iba pocas obradov...tak si asi pockame...

19. december 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vyjadrenie. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie

Mestské služby Trnava
19. december 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
hygienické zariadenia na cintorínoch sú otvorené len počas obradov, tak, ako vo všetkých mestách v SR. Pri ponechaní otvorených WC na cintorínoch nepretržite nie je možné zabezpečiť ich pravidelné upratovanie a dochádza k znečisťovaniu a poškodzovaniu.
Kto? Mestské služby Trnava

Mestské služby Trnava
21. december 2023

Peter

Mesto vie zabezpecit kamerovy system, tak preco by nebolo mozne mat otvorene WC aj mimo obradov. Argument, ze aj ostatni, tak maju otvorene, nesvedci o vyrieseni problemu, ale.len strkani hlavy do piesku...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania