Horné bašty-Cesty a chodníky-iné

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Peter Budke 11. februára 2024

Rešpektujem, že každý má právo sa starať o svoju nehnuteľnosť a využívať ju na účel, pre ktorý je určená. Všetci sme si údajne rovní pred zákonom a predpismi.
Foto 1: prečo primátor, ako vlastník nehnuteľnosti môže pri demolácii svojej nehnuteľnosťi na Horných baštách zaberať celý chodník, demolačná firma môže parkovať na chodníku a tak znemožňujú čo i len čiastočné používanie chodníka, ale ja, podnikajúci a využívajúci nehnuteľnosť na tom istom mieste nemôžem autom ani zastaviť pri bráne (značka) a ani vďaka "rekonštrukcii ulice sa nedostanem do brány - nemám možnosť zásobovať firmu.
Foto 3: prečo primátor môže zatarasiť chodník, ale ja nemôžem pred firmou zastaviť a vyložiť tovar ani na vybudovanom parkovisku (vyznačené) - znemožnené užívanie nehnuteľnosti ...

13. február 2024

Micro

Stavebník mal a má určite vyvesený oznam o povolení stavby a uhradený záber verejného priestranstva pre kontajner a firemné auto.
13. február 2024

Peter Budke

Veru nič vyvesené nemá. Záhadne ani Mestský policajti nemali cestu okolo ...
Pridávam aktuálne foto, že nemá nič
27. február 2024

Peter Budke

Stav podnetu: ... NERIEŠENÝ.
Slovenská klasika. Na FB pán primátor rieši takmer okamžite. Keď sa to priamo dotýka jeho osoby, tak nerieši. Podstatné je, že keď na ceste (nie na chodníku) zastavíme my so zásobovaním, tak sme riešení prakticky okamžite. Že nemôžeme plnohodnotne užívať nehnuteľnosť? Vedeniu mesta to nevadí .... Neriešia.
01. marec 2024

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vyjadrenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania