Ul. V. Clementisa-neporiadok a odpadky-vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Patrik 15. februára 2024

Znecistenie pri hlukovej bariere a parku pri kauflande na druzbe. Zakaždym, keď fúka vietor je tu kopa igelitov a blockov z kauflandu. Pravdepodobne kaufland nema ziadnym sposobom zabezpecene smetne nadoby a pri veternom počasi odtial vyletuje odpad. Keď to pracovnici mesta upracu za tyzden to vyzera tak isto. Miesto, kde travia cas bezdomovci a piju fajne vinecko je zavesene smetne vrece a tam je cisto.

19. február 2024

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet evidujeme, posielame na vyjadrenie, keďže je to pravdepodobne pozemok Kauflandu.

Mesto Trnava
23. február 2024

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
neporiadok za Kauflandom - podnet bol vyriešený 22. 2. 2024.
Kto? Mestské služby mesta Trnava

Mestské služby Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania