Saleziánska ulica-Dopravné značenie-iné

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Dobrý deň, nakoľko sa má v celom meste spustiť parkovacia politika, zaujímalo by ma, čo majú znamenať tieto organicky vznikajúce vyhradené parkovacie miesta na Saleziánskej ulici.
Sú legálne? A ak áno, kde si môžem vyžiadať nájomné zmluvy uzatvorené s mestom?
Situácia s parkovaním na tejto ulici je katastrofálna a vznik takýchto parkovacích miest ju len zhoršuje. Zároveň je úplne v rozpore s logikou parkovacej politiky. Vopred ďakujem za vyjadrenie zo strany mesta.

19. február 2024

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet zo Saleziánskej ulice preveríme, o riešení vás budeme informovať.

Mesto Trnava
20. február 2024

Martin

Matúš, je takéto značenie ok? Ani autá čo tam parkujú nie sú označené ZŤP.
20. február 2024

Lubo

“…Na takto vyhradenom mieste musia zároveň majitelia vozidiel za čelné sklo svojho vozidla viditeľne umiestniť parkovací preukaz…”
21. február 2024

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
je to dopravné značenie, ktorým je parkovacie miesto vyhradené pre konkrétnu osobu ŤZP. Značenie je v súlade s platnou legislatívou.
Kto? odbor dopravy

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania