ulica Ludvika van Beethovena-vandalizmus-graffiti

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Pavol 18. februára 2024

Pekný deň prajem. Upozorňujem na dopravnú značku, ktorá je silné znečistená frafitmi. Žiadam o ich odstránenie. Ďakujem.

19. február 2024

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet z Ul. L. V. Beethovena evidujeme. Preposlali sme ho na riešenie na odbor dopravy. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie.
Kto? odbor dopravy

Mesto Trnava
08. marec 2024

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Posprejovaná zvislá dopravná značka na Beethovenovej ulici bola vyčistená.
Kto? odbor dopravy

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania