Parkovanie pri CITY Arene

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Michal 12. júna 2015

Dobry den
To ze pracovnici na stavbe CITY Areny zabrali parkovisko pri bille, jeden jazdny pruh na hlbokej, odbocovaci pruh pri muzeu a verim ze ani neplatia dan za vjazd a zotrvanie motoroveho vozidla ako ostatny pracujuci v centre, ale parkovat na dolnych bastach pri muzeu uz v 2ch radoch sa mi zda vela.
da sa vyriesit ich roztahovanie a blokovanie premavky na dolnych bastach? mozno by mesto vyprazdnilo preplnene centrum keby platili.
Dakujem

12. jún 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
situáciu v predmetnej lokalite denne kontrolujú hliadky mestskej polície. Jedná sa o novú úpravu cestnej premávky, na ktorú si musia vodiči zvyknúť. Od upozorňovania postupne prechádzame k sankcionovaniu vodičov.


Mestská polícia mesta Trnava
15. jún 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
nežiaduce státie vozidiel na ulici Dolné Bašty už riešime. V tejto súvislosti sme kontaktovali i dodávateľa stavby. Po počiatočnom upozorňovaní prechádzame k sankcionovaniu vodičov.


Mestská polícia mesta Trnava
18. jún 2015

igor

Penazi maju dost, tak nech platia.
22. jún 2015

Matúš G

Situácia s parkovaním sa vylepšila.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania