Zbytočné kvetináče

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Vyriešený
meno
Matúš G 21. júna 2015

Na spojovacom chodníku medzi autobusovou a železničnou stanicou sa nachádzajú takéto zbytočne zavádzajúce betónové kvetináče. Treba ich odstrániť.

23. jún 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
kvetináče sú vo vlastníctve ŽSR.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
29. jún 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
umiestnenie kvetináčov má zabrániť protizákonnému parkovaniu v priestoroch pred železničnou stanicou v Trnave. V minulosti sme niekoľkokrát zdokumentovali prípady, kedy vodiči nerešpektovali tento zákaz, a parkovali neoprávnene v priestoroch pred železničnou stanicou.

V súčasnosti sa uvažuje o prerozmiestnení dotknutých kvetináčov, avšak ich poloha bude taká, aby sa zabránilo parkovaniu áut v priestoroch, ktoré nie sú na to určené.

GR ŽSR Odbor komunikácie
10. november 2015

Matúš G

Vybavené. Ďakujem ŽSR.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania