Nebezpečná reklama bez povolenia

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Adrián Mních 21. júna 2015

Dobrý deň,

upozorňujem na nebezpečnú reklamu. Vodič sa može sústrediť na bilboard na úrovni očí a v tesnej blízkosti je prechod pre chodcov.

Veľmi pochybujem , že by mesto povolilo reklamu na smetných stojiskách.
T. Tekela 15
ďakujem

24. jún 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
reklama bude odstránená v 26 K. T.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
30. jún 2015

Adrián Mních

Dnes som išiel okolo a reklama bohužiaľ stále nie je odstránená, prosím o vyriešenie.
13. júl 2015

Hana

Dobrý deň, 29 kal.týž. a reklama nieje odstránená !!!!!!!
23. júl 2015

Matúš G

Reklama stále odoláva.
03. august 2015

Matúš G

Vybavené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania