Ulica Hlboká-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Elena Repíková 15. apríla 2024

Na Hlbokej 7 je dlhodobo odstavené nepojazdné vozidlo, ktoré zaberá potrebné parkovacie miesto. Treba ho odtiahnuť.

18. apríl 2024

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie mestskej polícii. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie.

Mestská polícia Trnava
03. máj 2024

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
na základe Vášho podnetu sme dňa vec preverili priamo na mieste, kde sme zistili, že
vozidlo vzhľadom k svojmu technickému a vizuálnemu stavu narušuje estetický vzhľad
mesta. Na vozidlo sme umiestnili výzvu k splneniu povinnosti držiteľa vozidla v zmysle
zákona č. 79/2015 Z. z. o odpadoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov a zahájili
proces identifikácie jeho držiteľa s cieľom vyzvať ho aj iným spôsobom, aby vozidlo odstránil.

Mestská polícia Trnava
09. máj 2024

Elena Repíková

Zbytočne lepíte lístky, aj tak na ne nikto nereaguje, dajte vozidlo vozidlo odtiahnuť a riešte ho mimo parkoviska.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania