Ulica Jána Hajdóczyho-fontánka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Emilia Valachovicova 10. júna 2024

V areali sportoviska slavia pri basketbalovom ihrisku nepretrzite tecie voda z pitnej fontanky.

10. jún 2024

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet poškodenej fontánky na Slávii posielame na vybavenie, budeme vás informovať.

Mestské služby Trnava
11. jún 2024

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Ulica J. Hajdóczyho: poškodená pitná fontána bola opravená v pondelok 10. 6. 2024.

Mestské služby Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania