Ulica Šafárikova-trávnatá plocha-nepokosená

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

V celom vnutrobloku a okoli nepokosena plocha, neda sa ist na ihrisko ani na travnatu plochu. Vyzera to tu katastrofalne uz.

13. jún 2024

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
predmetné plochy boli v rámci 2. celomestskej kosby pokosené 12.6.2024
Kto? referát zelene

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania