Parkovacie čiary Clementisova 19-21

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Anna 16. júla 2015

Chceli by sme Vás požiadať o obnovenie parkovacích čiar na tomto problémovom parkovisku. Ďakujeme

17. júl 2015

Marian

Nie len na tomto ale na vsetkych parkoviskach.
22. júl 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
čiary začneme realizovať v priebehu 31. K. T..

Odbor dopravy a komunálnych služieb
30. júl 2015

Matúš G

Vybavené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania