Stavebný odpad na trávniku

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Dušan Kováč 18. júla 2015

Na trávniku zostali obrubníkové betóny po vizuálnom smogu (nevkusný reklamný pútač). Reklamu niekto riešil, ale to čo po nej zostalo nie. Poprosíme o nápravu. Ďakujeme.

24. júl 2015

Dušan Kováč

Stavebný odpad odstránený.
Ďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania