Hrboľ na cyklochodníku

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Matúš G 23. júla 2015

Na pomerne novom cyklochodníku pri Evanielickom dome sa nachádza v strede cyklochodníka hrboľ, ktorý dosť splýva s podkladom. Cyklisti ktorý to miesto nepoznajú, tak tam pekne nadskočia. Chcelo by to nejako vyrovnať prípadne zbrúsiť.

28. júl 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
odstránenie nerovnosti na chodníku sme zaradili do programu realizácií na mesiac august 2015.


Odbor dopravy a komunálnych služieb
07. september 2015

Matúš G

Vybavené, ďakujem.
10. september 2015

5ulo

no ale vyzera to teda hnusne ten zlepenec.. novy chodnik a hned leukoplastova zaplata na celu sirku.. ble

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania