Parkovanie na priechodoch pre chodcov

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Olga 11. augusta 2015

Stale parkovanie na oznacenych priechodoch pre chodcov uz to bolo hlasene na mestkom urade p.Novakovi ale pan Novak ani nikto s kompetentnych sa na ten problem neprisiel pozriet.

18. august 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
na základe Vášho podnetu hliadky mestskej polície zamerajú svoju pozornosť na predmetné miesto. Z dôvodu rýchlosti a efektívnosti riešenia, je v takýchto prípadoch vhodnejšie kontaktovať stálu službu mestskej polície na bezplatnom telefónnom čísle 159 v čase zistenia protiprávneho konania. Ďakujeme za pochopenie.

Mestská polícia mesta Trnava
16. september 2015

Matúš G

Treba tam dať stĺpiky a hotovo. Ľudia tam budú parkovať stále a volať MsP nie je trvalé riešenie.
16. september 2015

Olga

Nemusia tam byt stlpiky staci ak sa tam namaluju zlte ciary pridite sa dnes pozriet ako su tam zaparkovane auta a pritom na druhej strane su volne miesta tu parkuju stale ty isty vodici.
16. september 2015

Matúš G

A kde by mali namaľovať žltú čiaru? Pred ten priechod? Možno by to malo odstrašujúci charakter, ale keď tam niekto zaparkuje aj napriek tomu tak musíte zavolať MsP aby ho pokutovala. Ja navrhujem tam osadiť 2 stĺpiky a už tam nikto nezaparkuje. Všetci budu spokojný a policajti nezarobia :-)
17. september 2015

Micro

...Na hlinách takto parkujú na všetkých priechodoch a nič sa nedeje...
17. september 2015

Olga

Hliny su hliny to sidlisko je samo o sebe a myslim si ze kde je urobeny prechod z parkoviska ta by tam mal zostat volny je to na to xe ak pride sanitka .alebo si niekto privezie nejaky tovar tak na to je ten priestor aj na prechod s kocikmi a nie na to aby tam nejaky ignoranti parkovali .
10. august 2017

Marek

Parkovanie na chodníku

Na ulici V.Clementisa pri blokovom dome č.61-66 sa nachádza parkovisko cez ktoré vedú priechody pre chodcov so vstupmi na priľahlé chodníky alebo priechod vnútroblokovou zeleňou a ihrisko. Neustále na týchto vstupoch parkujú vozidla ktoré znemožňujú priechodu pre peších, kočíky a hendikepovaných. Tieto miesta nie sú určené na parkovanie, dokonca majú debarierizačné opatrenia pre osoby s obmedzenou schopnosťou pohybu a orientácie na pozemných komunikáciách. Určite nespĺňajú ani normu na šírku parkovacieho miesta. Riešním by bolo osadenie bariéry ktorá by neohrozovala chodcov ale zabránila by parkovaniu áut.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania