Reklamy na cirkus v historickom centre

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Juraj Fuzák 30. augusta 2015

Kartonove reklamy na cirkus v historickom centre? Nestaci ze je tym kartonovym hnusom zapelesene pravidelne cele mesto, tak teraz pre zmenu aj na pesej zone a v historickom centre?

Prosim o okamzite odstranenie tohto paskvilu z centra. A poprosim zverejnit podmienky za akych mozu podobne kartonove nezmysli zaberat verejny priestor nielen v centre ale kdekolvek v meste.

Dakujem

31. august 2015

majo

Palec hore.
01. september 2015

Palcino Čavojský

Cirkusove pútače v meste
dostál cirkus povolenie na zaplavenie mesta svojimi pútačmi? na Trojičnom námestí a v okolí radnice som nepočítal sedem kusov. Dáva táto reklama aj niečo do mestskej pokladnice?
01. september 2015

Juraj Fuzák

Palcino, jasne ze nic neplatia mestu, taketo veci sa pokial viem riesia tzv ohlasovackou. Pokusim sa zistit ako tento paskvil do buducna zakazat, je to nieco otrasne
02. september 2015

Palcino Čavojský

Moja otázka bola podpichovačná, je mi jasné, že ak by to bolo povolené, boli by na tom pečiatky mesta tak, ako na panelových valcoch.
10. september 2015

Viktor

Cirkus aj bude preč, kým príde odpoveď mesta...
15. september 2015

majo

Vyriešené - cirkus je preč!
16. september 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Cirkusu Alex bola za umiestnenie reklám udelená pokuta, zároveň bol vyzvaný, aby reklamné "stojany" okamžite odstránil.

ÚKaM
16. september 2015

Juraj Fuzák

Viete prosim zverejnit vysku pokuty ktora bola cirkusu ulozena?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania