Vyblednutý priechod v.7

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Juraj Fuzák 07. septembra 2015

Vyblednute prechody na rohu Hlubikovej a Ustianskej. Prosim o napravu. Dakujem

16. september 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
priechod bude obnovený v 39. K. T. 2015

Odbor dopravy a komunálnych služieb
29. september 2015

zofia

40 tyzden a nic sa nedeje
31. október 2015

Matúš G

Vybavené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania