Mŕtvy holub pri chodníku

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Peto 12. septembra 2015

Mrtvy, alebo do bezvedomia opity holub pri chodniku na bucianskej, konkretne na razcesti chodniku bucianska a skratka na veternu.
Idu teple dni, tak nech sa tam nezacne rozkladat.

16. september 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podľa informácii z TT-Komfortu holub na označenom mieste nebol. Pravdepodobne ho už niekto odstránil.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
16. september 2015

Peto

alebo ho spapal kocurik, alebo vytriezvel a odletel :)
16. september 2015

Juraj Fuzák

:)))) otriasol sa po jarmoku a hajde :)))

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania