Vyvalená značka

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
zubatý 19. septembra 2015

Roh ulíc Pekárska - H. Bašty.

21. september 2015

Juraj Fuzák

Takto vyvalena znacka je aj na parkovisku za Jednotou. Niekomu asi zavadzala. Poprosim kompetentny odbor aby v ramci riesenia tohto podnetu vyriesil aj tu druhu znacku. Dakujem
23. september 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
nutnosť osadenia DZ sme nahlásili dodávateľskej firme, zabezpečujúcej opravu a údržbu DZ na území mesta. Podľa našich informácií, by už mala byť osadená.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
23. september 2015

majo

Značka opravená
25. máj 2016

majo

Na stĺpiku chýba značka "Zákaz zastavenia"
30. máj 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
dopravná značka bude osadená do konca tohto týždňa.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
01. júl 2016

majo

Značka bude osadená do konca týždňa - len zabudli povedať do ktorého.
11. júl 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ospravedlňujeme sa za nedodržanie prisľúbeného termínu. Dopravná značka bude opravená do konca júla 2016.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
28. júl 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
značka už bola opravená, do konca mesiaca júl, ako bolo prisľúbené.

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania