Nefunkčné pouličné osvetlenie

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

fotene o štvrť na deväť večer...

24. september 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
porucha na verejnom osvetlení je spôsobená skratom na podzemnom káblovom vedení, ktorú treba zamerať. Dnes začne správca verejného osvetlenia pracovať na jej odstránení a do doby definitívneho odstránenia poruchy bude osvetlenie dočasne prepojené z inej vetvy tak, aby svietilo.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
24. september 2015

Pista

vďaka za promptnu reakciu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania