Prevalený chodník

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Marian 24. októbra 2015

Nebezpečný vytlk na chodníku.Hlavne to je zle vidieť v noci.Môže prísť k vyvrtnutiu členku a čo potom.

24. október 2015

peter

čo robia poslanci ked to nevidia?
26. október 2015

Juraj Fuzák

podla mna chodia so zavretymi ocami ked to nevidia
27. október 2015

Katka

chodia inak ako peši...
28. október 2015

Fredy

Nie je tam náhodou vodovodný uzáver bez vrchného krytu alebo niečo podobné ?
V ploche chodníka takýto výtlk "sám od seba" vznikne asi ťažko.
28. október 2015

Marian

Fredy,keby tam aj bol uzaver nic by to na veci nemenilo,treba to odstranit.Pokial viem ale nic tam neni.
28. október 2015

Fredy

Plný súhlas, treba to opraviť, a ak tam nie je žiadny uzáver, tak dočasne sa to dá "zaplátať" na počkanie a potom by mala nasledovať plnohodnotná oprava s vyrezaním časti chodníka a zaliatím asfaltom.
28. október 2015

zofia

Na pockanie firma co to robi nijako nestiha a p. primator nic, v sutazi bolo kriterium nahlasene opravy do 24 hod., to bolo kriteium, ale vsetko sa meni uz vyhrali sice za byvaleho vedenia, ale terajsi primator by sa mohol laskavo pozriet ci sa vsetko dodrziava, ale to uz neplati lebo ta firma robi vsetko ine len nie udrzbu nacas ako ma v zmluve.
30. január 2016

Marian

Troška to trvalo ale už sa to rieši.
09. február 2016

Marian

Hotovo.Ako keby to ucni naliali

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania