Nepriechodný chodník

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
nada 01. novembra 2015

Kontajner brani v prechode chodcov na chodniku.

01. november 2015

zofia

CO oz ste ludia chori ved tam stavaju treba asi obist, toto je aj podnet, to je uz tusim bonzactvo
01. november 2015

Dušan

podnet o ničom :D
01. november 2015

Karol

Ak by bol kontajner na inom mieste, mohol by byt v zneni: "kontajner brani autam v cestnej premavke". Aj ked je pravda, ze ked si tak spomeniem, tak vacsina kontajnerov je na ceste, ako na chodniku...
02. november 2015

Flego

Myslím, že na takýto záber chodníka je potrebné povolenie. Okrem toho kontajner tvorí aj prekážku v cestnej premávke, ktorá nemá ani len odrazku. Takže podľa mňa je podnet ok.
08. november 2015

Miňo

Toto sú mi aj problémy....
12. november 2015

Iveta

Už tam nie je...
12. november 2015

Tomáš Ďuriš

Ospravedlnujem sa za zabratie chodnika a casti vozovky kontajnerom, nedostatok bol odstraneny a s firmou co mala kontajner na starosti som rozviazal spolupracu pri burani domu. Snad slecnu (pani) Naďu uspokoji to, ze uz tri roky zbieram na mestskom chodniku v dlzke 60 m spacky po fajciaroch, papiere a sacky po nezodpovednych okoloiducich, ako aj vykaly po psoch nachadzajucich sa hlavne v okoli stlpov elektrickeho vedenia. To vsetko preto, aby mala prijemny pocit, ked prechadza po mestskom chodniku okolo pozemku, ktory je v mojom vlastnictve. V pripade dalsich podnetov poprosim pouzit osobny kontakt, pripadne postovu schranku na branke v plote ako anonym na webovej stranke, ktoru nenavstevujem. Predide sa tak zdlhavemu vybaveniu staznosti poctivej a vsimavej obcianky. S uctou, Ing.Tomáš Ďuriš
13. november 2015

Tomáš Ďuriš

Chodnik plne priechodny
18. november 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
kontajner bol odstránený.

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania