Chýbajú lampy

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

asi odcudzené dve svietidlá

05. november 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
lucerny boli zdemontované správcom verejného osvetlenia, ktorý ich v dielni opravuje (výmena skiel a náterov). Po oprave budú opätovne nainštalované. Takýmto spôsobom bude postupne zrealizovaná repasácia na všetkých lucernách na ulici Horné Bašty.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
04. marec 2016

Matúš G

Vybavené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania