Smetné nádoby

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Ľubomír Šupola 04. novembra 2015

pred vchodom Starohájska 7 chýba nádoba na smeti už niekoľko týždňov. to ten, čo sa stará o odvoz z týchto nádob (ASA spoločnosť), nebol za tú dobu niečo takéto nahlásiť???!! a dve takéto nádoby som našiel pristavené z opačnej strany tejto ulice na ulici V Jame pri smetiakoch určených práve pre ulicu Starohájska 4-9.

05. november 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Smetnú nádobu operatívne doplníme.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
27. november 2015

Matúš G

Vybavené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania