Vypnutie závlahy

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

...chodníky sa šmýkajú....

25. november 2015

Roman Šramek

Si robis srandu??? To este zavlazuju travnik? Neskutocne...
26. november 2015

Micro

...možno iba umývali chodníky :) a vzniklo im klzisko
14. december 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
závlaha bola zazimovaná a vypnutá.
Jej spustenie bolo spôsobené technickou poruchou. Za zhoršené podmienky sa ospravedlňujeme.

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania