Pitie alkoholu - vyrušovanie - ničenie - vykrádanie

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Rastislav 28. novembra 2015

Pri zadnom vchode bytového domu na Ulici Teodora Tekela 21 sa takmer denne schádza skupina ľudí, ktorí tam pijú alkohol, vykrikujú, znečisťujú prostredie, rušia pokoj a vyjadrujú sa výhradne vulgárne a hlučne. Okrem iného poškodzujú novú fasádu a zničili kryt na rozvodnej skrini. V minulosti sa stalo, že cez okno bola na tomto mieste vykradnutá pivnica. (Máme veľké podozrenie, že to vykradli práve oni!) Našu novú fasádu okrem iného používajú bežne ako verejné WC. Ešte sa nestalo, aby si po sebe aspoň upratali. Zem je doslova vydláždená vrchnákmi z pivových fliaš, ktoré si spolu s iným alkoholom nosia zo samoobsluhy za cestou. Opakovane privolaná mestská polícia s tým nedokázala urobiť poriadok. Mal by sa nájsť spôsob, aby náš bytový dom nemusel permanentne trpieť túto krčmu a WC!!!

30. november 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
na základe Vášho podnetu zameriame našu pozornosť na opísaný problém v rámci hliadkovej činnosti. V prípade, ak na mieste bude zistený priestupok, bude riešený v zmysle príslušnej legislatívy.

Mestská polícia mesta Trnava
01. december 2015

Marcel Bezovský

To je slabe od MsP, ti odkundesi tam postavaju minimalne 4 roky kazdy den. Ak by ste chodili po meste a nielen po centre, nemusi vam ich nikto ani hlasit, a boli by ste tam tak casto, ze by jednoducho nemali chut (ani cas) tam spinit okolie.
Cudujem sa obyvatelom, ze im neleju pravidelne kyble s ladovou vodou na hlavu z balkona, lebo toto by som netrpel ani tyzden, nieto roky.
Ta vecierka je pripad sama o sebe, obchod s potravinami a za zavesom si fajci zamestnankyna, tj nafajcene v celom obchode. Hlavne, ze socky chodia kupovat cuco a su trzby.
Inak Rastislav mestski chcu byt k vsetkemu volani, tak sa obrn trpezlivostou a volaj kazdy den 8x, pretoze tolko krat ich tam mozu stretnut, mozno to potom prestane bavit aj ich a najdu lepsie riesenie.
23. jún 2016

Matúš G

Tak toto je sila, vrchnák na vrchnáku.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania